Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

D.N.Angel

8. dubna 2012 v 10:57 | Sarah |  Anime
Není to dávno, co jsem tohle anime viděla. Poprvé mě vůbec nezaujalo. Z popisu jsem nadšená nebyla, ale protože jsem zrovna neměla nic na práci, pustila jsem si to a nelitovala. Je to vskutku pěkný příběh, trochu nadnesený, ale hodně zajímavý. Jediné, čeho lituji je ten smutný konec. No co, Krad byl hold děsnej záporák...

Počet epizod: 26Daisuke je obyčejný, milý kluk, ne však populární. Všichni ho mají rádi, i když není zrovna obdivuhodný. Žije s matkou a dědečkem, kteří pro něj neustále připravují různé pasti, skrz které se musí probojovávat , proč, to až do dne svých čtrnáctých narozenin neví.
Je krásný den a taky den Daisukeho narozenin. Daisuke se chystá vyznat lásku dívce Rise, kterou má už pěknou dobu rád, avšak doteď jí obdivoval jen z dálky. Jeho plán však ztroskotá a on jí svůj zamilovaný dopis ani nedá. Když se vrátí celý nesvůj domů, čaká na něj opět plno pastí a poté se od mámy a dědy dozví, že všechen tenhle "tréning" podstoupil proto, že se do něj má převtělit nejvetší lupič všech dob Dark Mousy. No a pak se jeho obyčejný monotónní život náhle změní, neboť se svou druhou osobností začne krást různé cennnosti, poklady, k tomu všemu se Daisuke ještě dozví, že jeho spolužák Hiwatari má být jakousi jeho protiváhou a převtěluje se do něj Krad, Darkův zapřísáhlý nepřítel. No a ano, Risa se zamiluje do Darka, čímž se také plno věcí zkomplikuje a Daisuke se začíná ptát sám sebe, co vlastně od začátku chtěl a jak se věci doopravdy mají. No ale proč se vlastně Hiwatari proti Kradovi brání a opravdu Daisuke miluje Risu? Jakou úlohu nám v příběhu sehraje Risina (starší dvojče) sestra Riku? A co vůbec čeká na konci toho nesmyslného loupežení?

Opening a ending:

Daisuke a Dark
Nesnáším Krada... Nerozhodný
(Ne)přátelé
Těm to slušelo :P
Dark
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dia Darkness de Dionýsos Dia Darkness de Dionýsos | E-mail | Web | 8. dubna 2012 v 17:48 | Reagovat

Taky jsem se na D.N.Angel první nechtěla podívat, ale pak jsem taky nelitovala. Dark je boží! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama