Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Temný anděl

27. května 2012 v 19:43 | Sarah |  Knihy
No, vím, že jsem se zase dlouho neozvala, jsem flákač, vím, ale mám toho trochu víc, než obvykle. Za týden jedu do Anglie a z celé nervozity ani nemůžu psát S vyplazeným jazykem. I když přemýšlím, že sem začnu vkládat další knihu.... Jsem blázen... Ale už pracuju na další kapitole k Runám. Pokorně se klaním, nebijte mě, jdu to psát!! Ale nejdřív:

Temný anděl
197 stran, COOBOO

Temní andělé jsou skuteční! Existují! Eoduin se posmívá příběhům a pohádkám staré chůvy, ale co když je v nich ukryto kruté zrnko pravdy? Její služebná Aeriel až příliš brzy zjistí, že temní andělé jsou smrtelně skuteční. A neskutečně krásní! Vampýr odnese Aeriel na svůj hrad, kde musí sloužit jeho třinácti manželkám - přízrakům bez krve a duše. Aeriel je omámena magickou přitažlivostí temného ikara a nedokáže se mu vzepřít. Bolestně si však uvědomuje, že ho musí zabít!

Přes moře písku

253 stran, COOBOO
Aeriel zlomila prokletí vampýra Irrylatha a vrátila mu jeho lidskou podobu. Ve snech ale Irrylatha stále pronásleduje bílá čarodějnice, a tak se Aeriel vydává na dlouhou pouť, aby získala odpověď na tajemnou hádanku a našla šest kouzelných chrličů. Cestou za prastarou Sibylou, která zná řešení hádanky, ji stíhá šest vampýrských synů čarodějnice. Bude Aeriel po všech útrapách a strastech dost silná na to, aby bílou čarodějnici jednou pro vždy přemohla?

První díl nic moc. Kniha je no... až moc fantasy, abych to tak řekla. Působí to až dětinsky, ale přesto jsem se tím nakonec prokousala. Druhý díl je mnohem lepší (i když mě ten Irrylath pěkně štve). Tato série je spíše takové odlehčení, máte to přečtené téměř okamžitě. Každopádně vyjde ještě jeden díl a já se na něj těším. Snad se Irrylath konečně hodí do klidu Smějící se!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 29. května 2012 v 19:46 | Reagovat

Jo joj, tohle by mohlo být dobrý :D. Určitě si to snad někdy přečtu... Asi až půjdu příště do knihovny, půjčím si první díl! (Teda jestli tam budou mít tuto sérii. Doufám že ano, protože naše knihovna je hodně velká a je tam hodně fantasy knížek... Taky musím doufat, že zrovna první díl nebude vypůjčený :D.)

2 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 29. května 2012 v 19:47 | Reagovat

Jo a ještě - ať se výlet do Anglie vydaří :D!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama