Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Katekyo Hitman Reborn!

26. července 2012 v 18:15 | Sarah |  Anime
Je to pěkné anime, ale ne nejlepší. Má spoustu nedostatků. Prvních dvacet dílů člověk umírá a to myslím doslova. Pak se to rozjede a je to skvělý. Nejlepší je stejně ale až druhá polovina anime. Tady se stal mým favoritem Gokudera. Ten je prostě cool (a jeho kočka taky) Smějící se. Taky byl suprový jeden ptáček, níž nejdete jeho písničku S vyplazeným jazykem.

Příběh se točí kolem 13 letého chlapce jménem Sawada Tsunayoshi, který je vybrán, aby se stal Bossem rodiny Vongola. Reborn, Tsunův mafiánský učitel, přijel z Itálie, aby ho naučil být správným mafiánem, a aby se tak stal Desátým bossem Vongoli. Tsuna, neochotně absolvoval výcvik od Reborna. Zpočátku bude Tsuna nemotorný a neschopný, nevědomky se, ale stane silnějším a sebevědomějším, což ho dělá lépe hodící se na post Desátého Vongoli, i přes to, že stále post bosse Tsuna odmítá. K Tsunovi se postupem času přidávají jeho kamarádi. Gokudera Hayato, odborník na dynamit, který si přeje být jeho pravá ruka, Takeshi Yamamoto, baseballový hráč, který si myslí, že mafie je hra, Ryohei Sasagawa, energický kapitán školy boxerského klubu, a Kyoya Hibari, smrtící hlava prefekta školy. Lambo, kojenecký vrah, který přišel zabít Reborna a Chrome Dokuro, dívka, která má duševní a fyzické spojení s trestním vrahem Mukuro Rokudo, kteří byly vybrání podle Reborna, členové a strážci rodiny Vongola. Tsuna a jeho strážci se utkávají s Varií o post Desátého bose, když byla Varie poražena. Tsuna a jeho strážci se omylem dostávají do budoucnosti, kde musí čelit bezcitnému Byakuranovy, který chce ovládnout svět. Podaří se jim zničit Bykurana? Stanese Tsuna Desátým Bossem? Vrátí se zpátky do přítomnosti? To se dozvíte ve 203 dílném anime Katekyou Hitman Reborn.

Namátkou vybrané openingy
Dvě úžasné AMV Usmívající se
Píseň Hibariho ptáčka:
Obrázky
Tsuna a spol. vs. Varia
Zleva: Lambo, Hibari, Sasagawa, Tsuna, Gokudera, Yamamoto, Mukuro a Chrome a dole je Reborn
Vongola vs Byuakuran
Hibari a Dino (Dino byl taky suprová postava)
Arcobaleno
Gokudera
První Vongola byl taky fešák Smějící se


P.S. Často se stává, že se videa prohodí, tak kdyžtak dejte F5 Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

>>KLIK<<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama