Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Srpen 2012

Naruto

20. srpna 2012 v 19:37 | Sarah |  Anime
Kdo by neznal Naruta, co? Momentálně ho i můžete vidět na vzhledu, ale už jako téměř dospělého. Mám toto anime ráda. je napínavé, akční, někdy i dramatické a smutné, ale hlavně srandovní! První sérii - Naruto - asi známe všichni, ale ta druhá - Naruto Shippuden - už tak známá není. Ta je právě mnohem lepší. Příběh je složitější a mnohem pestřejší než v sérii první. Taky Naruto už není takový blb, ale to vůbec neubírá na zábavě (jak řekla jedna dívka: "On není hloupý, on je pouze nechápavý!). Ale jinak Naruta jako takového mám hodně ráda, i když jsou tam i chvilky, kdy bych některé postavy řádně praštila po palici a poslala je z příběhu ven! Tomu tak avšak bývá snad v každém příběhu, ne?
A oblíbená postava? Je jich více - Naruto, Minato (4. hokageNevinný), Neji, Sai, Hinata, Gaara, Kakashi, Pein (Nagato), Deidara, Itachi

1. série
Seriál Naruto sleduje osud chlapce Uzumaki Naruta z vesnice skryté v listí - Konohy. Z původního Naruta měli obyvatelé Konohy strach. Důvod byl ten, že dřív, než se Naruto narodil, Konohu drancoval a zabíjel lidi devítiocasí liščí démon Kyuubi (nejsilnější z 9 ocasích démonů). Kyuubimu se však postavil čtvrtý Hokage - Yondaime, nejsilnější ninja v Konoze. Ten Kyuubiho za cenu vlastního života zastavil a démonazapečetil do novorozeného Naruta (Je to ták moc smutné, když se člověk dozví celou pravdu o čtvrtém a Narutovi.. Proč jen musel Minato umřít?!!Plačící). Naruto se už v dětství rozhodl stát nejsilnejším ninjou v Konoze ve snaze ukázat ostatním, že není zač ho pokládají, ale človekem hodným lásky a péče. Cesta k titulu Hokage - Nejsilnejší ninja, je však dlouhá, náročná, strastiplná, naplněná zradou, bolestí, ztrátami, zoufalstvím a těžkou prací.

2. série
Naruto se vrací z téměř tříletého tréninku s legendárním sanninem Jirayou. Nebude si však svého návratu užívat dlouho - na scénu nastupuje organizace Akatsuki, která si přeje vytvořit mír, svět bez válek, ale za cenu mnoha lidských životů. nastane tedy čas aby Naruto ukázal jak vyrostl a zesílil během četných bojů proti této organizaci. Ale zároveň se nevzdává naděje přivést zpět Sasukeho, který za tu dobu v Orochimarových rukou také velmi zesílil. Jenže ho čeká ještě mnoho těžkých překážek, než se bude moci dočkat svého cíle, neboť za "šlechetnými" plány Akatsuki se skrývá něco mnohem většího a mají nedaleko k jejich dosažení, neboť získávají jednoho ocasého démona za druhým - až dojde řada i na Naruta. Naruto ale velmi zesílil a tak ho nedokázali chytit - ale za jakou cenu.
Začíná Čtvrtá velká válka ninjů a ukazuje se, jak ohromný byl skutečný cíl Akatsuki. Tři bitvy rozhodnou o osudu světa ninjů... Jak to ale celé dopadne?

Oblíbené openingy:
Tato videa obsahují spoilery! (Tento boj patři k těm nejlepším vůbec, tak se nedivte S vyplazeným jazykem)
Tak fajne, ještě AMV
Tohle je vážně hodně vydařený!
A... GO GO KYUUBI! YEAH!!
Obrázky:
Naruto 13 a 16 let
Kyuubi
Kyuubiho síla
Sasuke
Akatsuki
legendární sanninové
Hokage
Minato a Kushina
Zleva: Yamamoto, Sai, Naruto, Sakura, Kakashi
Gaara
Hinata, Ino, Sakura, Tenten
Lee, Shikamaru, Kiba, Shino, Chouji, Neji
Všichni Jinchuuriki (lidé, co v sobě mají ocasého démona)
Ocasí démoni
Inu, máme se na co těšit!
:)

Málem bych zapomněla! Online ke shlédnutí česky, i mangu najdete TADY

Malé info

20. srpna 2012 v 1:59 | Sarah
No, zřejmě jste si všimli nového vzhledu... Vzhledem ke stavu ostatních blogů to není nic moc. Paint tool nemám a nikdy jsem se o nastavení blogu moc nezajímala, ale myslím, že to není zrovna nejhorší výsledek. Určitě napište, co na mé amatérství říkáte (a nebojte, brzy ho zase změním)! Mrkající
Už dlouho nepřibila žádná kapitola. Přemýšlím, že Runy zruším a budu psát jen Rubín. Prostě mě opustily mě nápady a no... už se mi v tom moc pokračovat nechce, ale ještě uvidíme..
Taky přemýšlím o takovém restartu tohoto blogu, ale zase... ještě uvidím Nerozhodný
Co dál říct...? Užijte si zbytek prázdnin, utíkají nějak rychle !

^^