Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Toradora

15. listopadu 2012 v 18:27 | Sarah |  Anime
Je to boží anime. Nechalo to ve mně úžasný pocit a touhu po dalších dílech, které už bohužel nejsou. Ryuuji je boží! Hodil by se mi na úklid pokoje Nevinný. On je totiž hrozně pracovitý kluk. A nejvtipnější byl jeho "postižený" papoušek Inko-chan. Měl nejlepší řeči Smějící se. Každopádně toto anime doporučuji na 100%!!!


Takasu Ryuuji je hodný kluk, umí vařit, stará se o domácnost místo jeho věčně opilé matky, dobře se učí a jeho něco jako úchylkou je uklízení. No prostě kluk do kterého by se snad každá zamilovala. Jenže tomu je právě opak, zdědil totiž po otci hrůzostrašný pohled (vypadá to, jako by se furt mračil) takže místo toho aby ho holky obdivovali, tak se ho bojí, ale nejen holky ale i kluci. Jeho jediným přítelem je Kitamura Yuusaku, na pohled velmi inteligentní kluk, do kterého je tak jaksi zamilovaná i naše hlavní hrdinka, Aisaka Taiga. Jak už její jméno vypovídá, její chování je podobné malému tygrovi. Je bojovná a zlostná, ale bohužel je tam to slovo malá. Ano, je velmí malá a proto je taky přezdívaná kapesním tygrem. A je taky náhoda, že Taiga je vlastně sousedka našeho Ryuujiho. Jednou se stane něco nečekaného, Taiga se doví že je Ryuuji vlastně zamilovaný do její nejlepší kamarádky Kushiedy a že Kitamaru je jeho nejlepší kamarád a tak se spolu dohodnou, že si vzájemně pomůžou, aby každý mohl být s tím s kým chce. A tak začíná náš příběh.....

Opening a ending1

AMV:
Obrázky:

Všichni hrdinové dohromady
Taiga
Ryuuji a Kitamura ^^
Taiga kick Smějící se Chudák Ryuuji
Kushieda
Auu
Inko-chan
Cosplay Ryuujiho
Cosplay Ryuujiho a Taigy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama