Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Kreslím dál a dál... na téma Bílý fénix

27. ledna 2013 v 0:07 | Sarah |  Další moje příběhy a jednorázovky
Toto jsou obrázky k další z mých knih, která se jmenuje - jak už jste si asi všimli - Bílý fénix. Je to dvoudílná série a druhý díl se bude jmenovat Černý fénix.
Na obrázku je hlavní hrdina (vpravo) Azen (anebo Alex, nemůžu se rozhodnout :D), kterého jsem pokazila x( a jeho bratr Mart (vlevo).
Další důležité postavy. Zleva: Carl, Gabriel, Shane, Leon, Ren.
Jsou povahově úplně rozdílní, ale Azen/Alex je spojí do jednoho silného týmu ^^
Dívčí část. Kniha má hodně důležitých mužských postav, ale jen 2 důležité dívky, které budou v jednom týmu s kluky v obrázku nahoře. :D
Opět zleva: Jane, Allison

Nejspíše vám právě došlo, že kniha bude o démonech. Démoni tam ale budou úplně jiného charakteru, než ti v Rubínu. Buď to budou démoni, co posednou tělo i duši člověka, anebo ty potvory, jak je znají všichni.
Tady je celkem povedený Azen/Alex. Rod, ve kterém se narodil je prokletý bílým démonem, který se jednou za pár generací zrodí v nějakém dítěti onoho rodu. Lze říci, že Azen/Alex je oním nešťastníkem.

Později sem i dodám povídku k této knize (přemýšlím ale, že ji použiji jako prolog :D) a možná i nějakou báseň. No, uvidíme ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama