Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

D.Gray-man

19. února 2013 v 20:54 | Sarah |  Anime
Už ni nevím, kdy a jak jsem na toto anime narazila, nejspíše to bylo v televizi, když jsem byla mladší. Je tomu asi tak rok, co jsem na něj narazila znovu a neodolala. Je to velmi napínavé a pěkné anime. Celý nápad je zajímavý a obdivuhodný. Ještě jsem anime sice nedokoukala, ale i tak to můžu hodnotit velmi kladně. Říká se, že anime končí otevřeně a tak se chystám vrhnout na mangu, která ještě není ukončená, což mi ale vůbec nevadí, protože je to boží příběh. A oblíbený hrdina? Kdo jiný než Kanda Yuu ^^

D.Gray-man sleduje dobrodružství patnáctiletého Allena Walkera, jehož ruka se dokáže přeměnit do zbraně, která má moc ničit akumy, tvory vytvořené Millennium Earlem ke zničení lidí. Na rozkaz jeho mistra generála Crosse Mariana se Allen stane exorcistou, člověkem, který ničí akumy, pro Black Order, organizaci, která chce zničit Earla. Stane se mocným přínosem pro Order, protože dokáže vidět skryté akumy pomocí svého levého oka. Allen má z úkol sesbírat kousky Innocence, látky, která dokáže některým lidem (exorcistům) dát moc ničit akumy. Earl se rozhodne svolat dohromady rodinu Noahů, nadlidských potomků Noaha, kteří dokáží ničit Innocenci. Obě strany začínají pátrat po Velkém srdci, nejsilnějším kousku Innocence, která přinese vítězství tomu, kdo ji najde.

Náhodně vybrané openingy (líbí sem mi skoro všechny Smějící se):

Amv
V tomhle je hodně Kandy, to se mi líbí ^^ Nevinný

Něco z mangy. Snažila jsem se najít Kandu, tohle je z kapitoly 95:

Obrázky:
Allen Walker
Kanda Yuu
Allen, Kanda, Lavi a v pozadí Earl
Kanda, Allen, Lavi
Krory, Miranda, Lavi, Allen, Kanda, Lenalee, Komui... A teď doufám, že jsem to napsala dobře Smějící se
Allen
Kanda
Lavi
Oficiálně nejoblíbenější člen Noahů
Noahové

Tak snad vás to zaujalo ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama