Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Kuroko no basket

31. července 2013 v 21:28 | Sarah |  Anime
No, já osobně sporty nemusím, ale tohle anime mě učarovalo. Je to sice trochu nadnesené, ale je to jediné anime týkající se sportu, co takhle žeru. Už si nepamatuji, kde jsem na to poprvé narazila, ale zamilovala jsem se hned do první epizody. Kuroko, hlavní hrdina, má zajímavou povahu, která je nejednou i k smíchu, a není jediný. Všechny postavy mají svůj vlastní charakter. Viděla jsem to už asi čtyřikrát a myslím, že se na to podívám znova, zkrátka nemám dost. Už se nemůžu dočkat další série, která vyjde na podzim. No a zde je má nejoblíbenější postava Akashi, který se zatím objevil jen v manze, bohužel :'(


Kdysi dávno tu byl basketbalový tým Nižší Střední školy Teikou, který vyhrával veškeré soutěže. Pět hráčů základní sestavy bylo známých jako "Generace zázraků". Po absolvování nižší střední šel každý z těchto pěti hvězd na jinou střední školu se špičkovými basketbalovými týmy. Nicméně, pověst vypráví, že "Generace zázraků" měla ve skutečnosti ještě jednoho, šestého záhadného člena, jehož identitu nikdo neznal. Onen záhadný hráč - Kuroko Tetsuya, je nyní studentem prvního ročníku na střední škole Seirin, kde se stal členem hlavní sestavy zdejšího basketbalového týmu. A právě zde potkal Kagamiho, přirozeně nadaného hráče, kterému slíbí, že z něj udělá nejlepšího hráče basketballu v Japonsku. Ale aby toho dosáhli, budou muset postupně vyzývat Kurokovi bývalé spoluhráče, aneb pětici slavné "Generace zázraků". A porazit je nebude vůbec snadné.

openingy

AMV
Toto není amv, ale video se mi líbí :)

Obrázky:

Generace zázraků + kagami
postavy
http://stuffpoint.com/kuroko-no-basuke/image/193583-kuroko-no-basuke-seijr-akashi.jpg
můj oblíbenec Akashi... taky psychouš :3
generace zázraků cosplay
murasakibara epic cosplay
kagami a kuroko
generace zázraků
midorima
akashi
:)
A je to tady, jdu si to pustit znovu :D taky byste to měli zkusit ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama