Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.

Durarara

9. dubna 2014 v 19:43 | Sarah |  Anime
Tohle anime lze jen těžko popsat, aby to vystihlo, jaké doopravdy je. Musím ale říci, že tak propracovaný příběh, kde jste seznámeni s životy každé postavy, se zápletkou, která vám nedá spát a s postavami, které, každá až do té poslední, vás uchvátí a i když vám jde jejich chování "proti srsti", musíte je milovat.
Asi začínám mít ráda psycho hajzlíky a jak se říká, tato postava je asi ta nejdokonalejší, jaká byla kdy stvořena, není tedy divu, že mím oblíbencem č. 1 je Orihara Izaya.

Středoškolák Ryuugamine Mikado žil až donedávna v jednom z těch maloměsteček, kde to nejzajímavější, co se děje je, když někomu přejedou kočku. A tak není divu, že chce pryč. Zachrání ho spásná zpráva od jeho kámoše Kidy Masaomiho, který s ním dřív bydlel v tomtéž městečku, jenže pak se odstěhoval do Tokia, přesněji řečeno do čtvrti Ikebukura. Kida Mikadovi nabídne přestěhovat se k němu do Ikebukury a chodit s ním i na střední školu. A Mikado, kterému Kida často psal o vzrušujících zážitcích z ulic velkoměsta, nabídku přijal.
Hned po příjezdu je Mikado oslněn světly mrakodrapů a Kida ho vezme na jeho první procházku městem, které má víc než jednu sámošku a kino. A samozřejmě Mikada informuje o všech možných zajímavostech a nebezpečí, které ho mohou potkat. Například gangy, kterých je v Ikebukuře plno, jako Žluté šátky nebo gang zvaný "Dollars", o kterých nikdo neví, co vlastně dělají ani kdo je jejich členy nebo vůdce. A zdá se , že Mikado má talent na setkávání se s kuriositamy Ikebukury- tak například černý rus Simon, který pracuje v Sushi baru, blonďák s brýlemi v barmanském obleku Heiwajima Shizuo, který je prosluslý svými záchvaty vzteku a svou brutální silou nebo informátor Orihara Izaya, který ví snad všechno a za prachy vámony vědomosti poskytne. A samozřejmě černého jezdce na motorce, o kterém se tvrdí, že nemá hlavu.
A ode dne, kdy Mikado přijel do Ikebukury, se dají do pohybu určité události. Z počátku pomalu, tak, aby si jich nikdo nevšiml, a nabírají na obrátkách. A jak se říká, náhody neexistují, všechno je propojené se vším a všechny postavy mají svou vlastní roli. A jak se s tím poperou, kdo je ta postava, která tahá za nitky a jak to celé vlastně dopadne? Nezbývá vám nic jiného, než se na to podívat.

Openingy

AMV

Shizuo a Izaya, nejlepší rivalové všech dob!

Nazpívané dabéry :3

Toto video vystihne anime asi nejlépe :D
Obrázky:

Izaya a Shizuo
Hlavní hrdinové
Yes...
Božíí :D
Miluju je (=^.^=)
No comment :D
Trocha Izayi :3
Kida a Mikado
Shinra :3
Mikado, Anri, Kida


A co je nejlepší? VYJDE DRUHÁ SÉRIE!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

>>KLIK<<

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 14. května 2014 v 20:10 | Reagovat

Vlastně to nezpívají jejich dabéři, jenom fanoušci, kteří mají hodně podobné hlasy, třeba Limone je hodně známý pro to, že zní přesně jako Izaya. Jinak, Iza-Iza je týpek :D

2 SergiooU SergiooU | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:23 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama